HOME STAGING | OFFICE STAGING

Home staging i office staging to usługi idealne dla Ciebie jeśli posiadasz nieruchomość i chcesz ją korzystnie wynająć lub sprzedać. Wydobędziemy z niej potencjał, ukryjemy wady, podkreślimy atuty i sprawimy, że każdy będzie chciał zamieszkać w Twoim mieszkaniu lub pracować w Twoim biurze. Poniżej zobacz 3 etapy tej usługi, od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na wszystkie.

KONSULTACJA

Jest spotkaniem, na którym:

dokonamy analizy Twojej nieruchomości

sprecyzujesz swoje plany i efekt na jakim Ci zależy (szybka sprzedaż, szybki wynajem czy podwyższenie wartości nieruchomości)

przedstawimy Ci koncepcję na poprawę wizerunku nieruchomości

omówimy zakres koniecznych do wykonania prac lub zakupów

oszacujesz budżet na zmiany

wykonamy fotografie nieruchomości, celem udokumentowania jej obecnego stanu i sprawdzenia jak prezentuje się ona na zdjęciach

W ciągu dwóch dni od spotkania dostarczymy Ci szczegółowy raport pisemny ze wszystkimi zaleceniami, które pozwolą ulepszyć Twoją nieruchomość wraz z kosztorysem, który mieści się w oszacowanym wcześniej przez Ciebie budżecie. To od Ciebie zależy czy zmian dokonasz na własną rękę czy zlecisz to nam.

E-KONSULTACJA

Nie zawsze jest możliwość by osobiście zaprezentować nieruchomość. Dlatego oferujemy Ci usługę, dzięki której otrzymasz porady bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że prześlesz mailem kilka koniecznych informacji a my na ich podstawie dokonamy analizy Twojej nieruchomości i sporządzimy raport.

ZMIANA WIZERUNKU

Decydujesz się na tę usługę po uprzedniej konsultacji/e-konsultacji. To usługa kompleksowa, która obejmuje wykonanie przez nas wszystkich działań, w wyniku których Twoja nieruchomość będzie profesjonalnie przygotowana do sprzedaży lub wynajmu. Wynajmiesz ją szybko lub szybko ją sprzedasz i to za wyższą, niż wcześniej zakładałeś, cenę.

Zakres prac dostosowywany jest indywidualnie. Twoja nieruchomość może wymagać jedynie odświeżenia, niewielkich zmian dekoracji czy aranżacji przestrzeni lub też poważniejszych napraw czy większego remontu. Wszystkich prac dokonamy zgodnie z opracowanym wcześniej i przekazanym Ci raportem.