INDUSTRIALNE DODATKI DO WNĘTRZ

Opowiadałam Wam jakiś czas temu o wnętrzach industrialnych, jesli nie widzieliście jeszcze wpisu zerknijcie tutaj. Styl industrialny/loftowy jest jednym z moich ulubionych stylów wystroju. Fascynują mnie zarówno surowe, metalowe podniszczone meble jak i dodatki. Pokazywałam Wam już inspiracje w urządzaniu całych przestrzeni w takim stylu a tym razem chciałabym skupić się na detalach.

We wnętrzach pasjonatów industrialu taka estetyka może dominować ale wcale nie musi. Jeśli lubimy rzeczy, po których widać upływ czasu a nie możemy znaleźć odpowiednich mebli możemy taki styl jedynie lekko zaakcentować. Fajnym sposobem na to są małe vintage przedmioty, które z powodzeniem można znaleźć na targach ze starociami. Jedną z pierwszych tego typu rzeczy w moim mieszkaniu był ten oto koszyk metalowy a dziś podzielę się z Wami nowymi zdobyczami, a mianowcie metalowymi skrzyneczkami. Zobaczcie poniżej zdjęcia.

Jedna większa – idealna na pochowanie moich wszystkich farb, kredek, pasteli i sznurków, druga mniejsza, z przegródkami, wykorzystywana jest na bardziej podręczne rzeczy. Fajnie wpasowały się w przestrzeń mojego domowego biura. A jak Wam się podobają?

Pokażę Wam jeszcze więcej fajnych pomysłów na industrialny detal, zebrałam trochę zdjęć inspiracyjnych i prezentuję je poniżej.

Po więcej industrialnych inspiracji zapraszam na mojego facebooka!

Źródło: Pinterest

Comments are closed