INSPIRACJE | WNĘTRZA INDUSTRIALNE

Mam trzy ulubione style aranżacji wnętrz. Wszystkich od razu Wam nie zdradzę, zacznę od tego najmocniejszego, najbardziej korespondującego z moim zainteresowaniem pozawnętrzarskim.

Stal, cegła, beton. Metal, miedź, rdza. Zniszczenia, zadrapania, niejednolita powierzchnia. Naturalne drewno, prawdziwe, niczym nie pokryte, z widocznym zróżnicowaniem desek. Ciemna zieleń, szarość, czerń. Gdy wyszukuję meble do mieszkania wybieram te najbardziej zjechane, styrane przez los, po swojemu doprowadzam je do porządku, czyszczę, trochę unowocześniam, staram się zmieniać w nich jak najmniej. Podobają mi się właśnie takie zaniedbane, w tym zaniedbaniu widzę ich urok. Tak! Kocham wnętrza industrialne! Może wynika to z tego, że surowe wnętrza chyba po prostu pasują do mojej mentalności/osobowości, lub z tego, że zakochałam się w mieście, które ma właśnie przemysłowe, fabryczne oblicze, i to oblicze inspiruje mnie w życiu codziennym, inspiruje fotograficznie… więc również i wnętrzarsko. W moich aktywnościach innych niż urządzanie przewija się charakter industrialny, pewnie dlatego w domu na komodzie trzymam cegłę, pochodzącą z jednej z łódzkich fabryk 😉 Oczywiście nie wszystko w moim mieszkaniu się wali i rozpada, tak na prawdę posiadam tylko kilka mebli w industrialnym stylu ale są one na tyle mocnym akcentem, że więcej nie jest potrzebne.

Planuję w najbliższym czasie post, w którym pokażę industrialne akcenty w moim mieszkaniu, tymczasem przeszukałam Pinterest i poniżej prezentuję wam zbiór zdjęć, które przedstawiają piękne wnętrza industrialne. Dajcie znać jak Wam się podobają, więcej szukajcie na moim facebooku, stworzyłam tam specjalny album inspiracyjny i będę do niego co jakiś czas dodawać nowe zdjęcia.

Inspiracje Industrialne wnętrza (4)

Inspiracje Industrialne wnętrza (7)

Inspiracje Industrialne wnętrza (2)

Inspiracje Industrialne wnętrza (3)

Inspiracje Industrialne wnętrza (6)

Inspiracje Industrialne wnętrza (5)

Inspiracje Industrialne wnętrza (1)

Źródło: Pinterest

Comments are closed