MINIMALISTYCZNE KOMPOZYCJE NA ŚCIANĘ

Lubię minimalistyczne dodatki do wnętrz i lubię mosiądz dlatego bardzo chciałam znaleźć jakiś detal do mojego mieszkania, który łączyłby moje zamiłowania a jednocześnie zagospodarowałby puste miejsce na ścianie. Ponieważ nic tak do końca mnie nie przekonało postanowiłam zrobić dekorację sama. Udało się! W ten sposób powstały moje geometryczne figury przestrzenne na ścianę, które mają zastosowanie nie tylko w pojedynkę ale również w grupie. Jedna figura to skromny detal, mała biżuteria dla wnętrza lub fajna ekspozycja roślinki. Natomiast gdy zestawimy ze sobą kilka takich brył mamy na ścianie imponującą geometryczną kompozycję, którą sami możemy sobie co jakiś czas modyfikować. Takie przestrzenne kształty nietylko przykuwają uwagę ale też dają nam wiele frajdy w zestawianiu i przestawianiu.

Zobaczcie poniżej kilka zdjęć, na których prezentuję jak mniej więcej może wyglądać kompozycja ścienna z geometrycznych figur. Pojedyncze modele oraz zestawy są dostępne w naszym sklepie, o tutaj, natomiast to nie są oczywiście jedyne możliwości. Jeśli macie fajny pomysł na swoją własną kompozycję, interesuje Was inny kształt lub inne wymiary brył, napisz do nas a stworzymy razem coś na prawdę wyjątkowego do Twojego wnętrza.

Warto wspomnieć, że do każdego modelu ściennego z naszego sklepu oprócz gwoździka dołączamy też przezroczysty haczyk, dzięki któremu wcale nie musicie robić w swoich ścianach żadnych otworów.

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz fanpage, na którym dzielimy się pomysłami na zestawianie figur i nie tylko.

Comments are closed