UMYSŁU POMYSŁY I ART BOX NIEZŁEJ SZTUKI

Wreszcie nadszedł ten czas, w którym mogę podzielić się z Wami super nowiną. Miałam przyjemność wziąć udział w akcji organizowanej przez największy w kraju portal poświęcony sztuce czyli Niezła Sztuka.

Niezła Sztuka to nie tylko portal internetowy ale też fundacja. Organizują tzw. ART BOX czyli paczkę niespodziankę z produktami wartościowych polskich marek. Ilość boxów jest limitowana a pozyskane ze sprzedaży środki przeznaczane są na finansowanie projektów związanych ze sztuką. W 3. edycji boxa znalazły się zrobione przeze mnie rzeczy. Jestem z tego powodu bardzo dumna. Nie dość, że miałam okazję wesprzeć działania fantastycznych kreatywnych dziewczyn to jeszcze mogłam przekazać swoje produkty komuś, kto bardzo docenia dobry design i polskie rękodzieło.

Zapraszam do poczytania o Art Boxach oraz o ich idei tutaj natomiast o tym jakie produkty znalazły się w boxach tej edycji przeczytacie tutaj.

Zapraszam Was serdecznie również do obserwowania strony Niezła Sztuka bo dziewczyny robią fantastyczną robotę! Ogromnie się cieszę, że mogłam wspomóc tak fajne dziewczyny i jednocześnie podarować komuś coś własnoręcznie zrobionego. To jest wielkie docenienie mojej pracy, cieszy mnie niezmiernie, że moje produkty trafiły do osób, które bardzo cenią sobie polski design 🙂

A jakie dzieło z mojej pracowni znalazło się w Art Boksie? Sami spójrzcie 🙂

Comments are closed