Bryły geometryczne himmeli

O NAS

Zajmujemy się wnętrzami, roślinami i fotografią – te dziedziny są naszą największą pasją i wzajemnie się przenikają. Z ich połączenia powstała nasza pracownia dekoracji i stylizacji wnętrz.

Projektujemy i ręcznie wykonujemy geometryczne figury przestrzenne, makramy i kwietniki. Wyszukujemy ciekawe vintage przedmioty, staramy się ocalić fajne rzeczy od zapomnienia. Odnawiamy stare meble, doceniamy dobry design z przeszłości. Owoce naszej pracy można kupić w sklepie.

Również stylizujemy i urządzamy wnętrza, dokonujemy zarówno niewielkich przemian jak i kompleksowych metamorfoz. Pomagamy w doborze mebli i oryginalnych detali do wnętrz. Zobacz naszą ofertę, nasze umiejętności mogą Ci się przydać.

Styl jaki najbardziej sobie upodobaliśmy to nowoczesna bohema, mieszanka ciężkiego industrialu i surowego minimalizmu z etnicznym i boho charakterem. Nasze wnętrza to miejsca, w których kreatywność, indywidualność i duch przeszłości spotykają się z nowoczesnością.

ZDJĘCIA

Stale robimy zdjęcia. Od kilku lat zajmujemy się fotografią a najbardziej interesuje nas miasto i architektura oraz wnętrza, detale i roślinność.

ROŚLINY

Uwielbiamy rośliny, bez nich nie wyobrażamy sobie funkcjonowania, pełnią one ważną rolę zarówno w naszym życiu jak i w naszych projektach. Pomagają w codzienności, odświeżają wnętrza i umysł, pięknie wyglądają bujnie rosnące na parapecie lub wijące się z sufitu.

UMYSŁU POMYSŁY

UMYSŁU POMYSŁY to nasze miejsce w sieci, w którym dzielimy się swoimi pomysłami, zdjęciami oraz prezentujemy swoje projekty. UMYSŁU POMYSŁY to nawiązanie do fascynacji umysłem i tym co w nim się znajduje.